fbpx
  • 16-09-2022
  • Klienditeenindus: +372 550 41 41
Eritõstetöö, raskete ja gabariitsete asjade, seadmete, tehnika vedu ja tõsteteenus

Klaverid, pianiinod, seifid, katlad, tööstuslikud seadmed ja muud erilahenudsed

Eritõste – kõik mis kaalub alates 80 kilost!

Eritõsted ja tõsteteenus korrusele. Tõsteteenus Tallinnas. Ehitusmaterjalide tõstmine korrusele või objektile, mööbli ja kodutehnika tõstmine korrusele. Klaverite, pianiinode, seifide ja tööstustehnika transport ja tõstmine. Kraana tõsteteenus.

Pakume füüsilist jõudu ja abi asjade liigutamisel või tõstmisel läbi tava või keerdtrepi. Kasutame selleks kas eritehnikat või spetsiaalseid tõsterihmasid. Meie inventar võimaldab tõsta kahekesi, mida tõstetakse neljakesi. Eritõstetööde (üle 100 kg kaal) hinnad võivad olla väga krõbedat, kuna üle 100 kilo tõstmisel on suur risk saada tervisele traumat, eriti selgroole, põlvedele jne. Meie spetsialistid on korralikult väljakoolitatud ja kasutavad spetsiaalseid tehnikaid, mis võimaldavad minimaalse riskiga teostada tõsteteenuseid

✅ Eritõstetöö, tõsteteenused ja füüsiline jõud

» Peale eritõstetöid teostame tavapäraseid mööbli liigutamisi, ostetud kauba tõsteteenust korrusele, mida postifirmad ei teosta, peale- ja mahalaadimisetööd ja oleme abiks seal kus vajate abi füüsilisel jõul..

» Ehitusmaterjalide tõstmine ja transport. Ehituseks või remondiks vajava ehitusmaterjalide või seadmete tõstmine ja transport Kliendi objektile. Kipsplaatide ja muude ehitusmaterjalide tõsteteenus korrusele.

» Mööbli tõstmine, mööbli liigutamine ja transport. Meie ei transpordi ainult ukse ette ja ei jäta Kliendi edaspidise peamurega kuidas mööblit tõste vaid pakume terviklahendust – nii transport kui ka tõsteteenus otkse tuppa.

» Kodutehnika tõstmine ja transport. Külmkapid tava ja side-by-side,  rasked pesumasinad, malm- ja kivivannid jm

Hinnapakkumise saamiseks kas kirjutage meile või helistage +(372) 5343 7069

Jäätmeloa reg. nr: L.JÄ/333085

Koostööpartner www.uksestukseni.ee

✅ TEENUSED:

  • Pianiino, klaveri, tiibklaveri eritõstetöö, transport ja tõsteteenused
  • Ehitusmaterjalide tõsteteenus korrusele
  • Raske ja gabariitse kodutehnika tõsteteenus korrusele

✅ Tingimused ja hinnakiri.

  • Hind on tavapärasest suurem tavatööst ka selletõttu, et näiteks kipsplaatide või mõne muu spetsiifilise töö tõstimisel korrusele või objektile, kulub paari tunniga samapalju resurssi kui kolida terve päev tavareziimis.
  • Eritõstetöö puhul on hind kas kokkuleppeline või töötunni alusel
  • Töötund 2 töömehe kohta on alates 84 eur tund
  • Min arve tund
  • Hinnad koos käibemaksuga ja kehtivad ainult Tallinnas ning Harjumaal.

PÄRINGUVORM