fbpx
  • 14-09-2022
  • Klienditeenindus: +372 550 41 41
Puhas kodu - Puhast Eesti.

Äraveo ja utiliseerimise teenus jäätmejaama

Äravedu — vana kola, vana mööbli, ehitusjäätmete ja ehitusprahi, kodutehnika ja elektroonika, suurjäätmete äravedu ning utiliseerimine jäätmejaama nii eraisikutele kui ka ettevõtetele.

Vana kola äravedu, vana mööbli äravedu, kodutehnika äravedu, suurjäätmete äravedu, ehitus- ja remondijäätmete äravedu, vana metalli ja vanaraua äravedu. Ruumide puhastamine jäätmetest. Transpordi- ja kolimisteenused. Töömeeste rent.
  • Kola äraveo kuupmeetri hind on alates 10 eur.
  • Kuupmeetri väljaarvutamine = kõrgus x laius x sügavus.
  • Lisandub peale- ja mahalaadimisteenus, transport
  • Täpsema hinnakirjaga saate tutvuda siin: www.äravedu.ee/hinnakiri
Transit Expert OÜ
Reg. 14007922
KMKR: EE101859927
Mustamäe tee 6b, Tallinn 10621
Tel: +(372) 550 41 41
E-mail: info@äravedu.ee
Swedbank: EE922200221063776477
Jäätmeloa reg. nr: L.JÄ/339574
Kuidas toimub äraveo ja utliseerimise protsess

Töötame 7 päeva nädalas
nädalavahetustel ja õhtusel ajal

1

Kola utiliseerimise vajadus

Aastatega, peale ehitus ja lammutustöid, kolimisega, uue mööbli uuendamisega tekib alati vajadus kogu see vana kola kuhugi utiliseerida, mis teeb omakorda asja keeruliseks. Et kola ära utiliseerida, tuleb see kuhugi koguda, lammutada, ruumist välja viia, organiseerida transport, vastavata suurusega autosse laadida, sõita jäätmejaama, jäätmejaamas välja laadida - suht keeruline protsess, mis võtab palju resursse.

2

Meie teenuse tellimine ja äravedu

Helistage, kirjutage, rääkige oma soovist. Teeme hinnapakkumise, kooskõlastame kuupäeva ja kellaaja. Töömehed tulevad kokkulepitud ajal. Korjavad kogu koola, vajadsel lammutavad vanad sektsioonid, kapid. Mõõdavad kogu kola mahtu vastavalt kuupmeetri järgi. Ladustavad autosse ja viivad jäätmejaama.

3

Utiliseerimine jäätmejaama

Utiliseerides jäätmejaama sorteerime kola vastavalt gruppidele. Mööbel läheb töödeldud puidu konteinerisse. Erinevad remondijäätmed lähevad ehitusjäätmete konteinerisse. Voodid, madratsid, diivanid lähevad suurjäätmete konteienerisse. Külmkapid, pesumasinad, elektroonika lähevad kodumasinate konteinerisse. Kogu kola on sorteeritud vastavalt kategooriale, peale selle kogu kola läheb taastöötlemisele.