fbpx
  • 14-09-2022
  • Klienditeenindus: +372 550 41 41

Vana mööbli äravedu

Vana mööbli äravedu ja utiliseerimine jäätmejaama

VANA MÖÖBLI ÄRAVEDU, EHITUSPRAHI ÄRAVEDU, MÖÖBLI UTILISEERIMINE TALLINNAS. TÖÖMEHED ABIKS PRAHI ÄRAVISKAMISEL KONTEINERITESSE. JÄÄTMELOA REG. NR: L.JÄ/333085

 

Vana mööbli äravedu – Mida teha vana mööbliga?

Vana mööbel kuulub suuregabariidilise prügi hulka, mida suuruse tõttu ei ole võimalik mahutada prügikonteinerisse. Loomulikult saab mööbli jätta konteineri kõrvale, kuid sel juhul peab prügi valdaja, kelleks võib olla näiteks korteriühistu, tellima kolme kalendripäeva jooksul prügi äraveo.

Kui olete valmis vanast mööblist vabaneda ega soovi selle transportimise küsimust ise lahendada, võite kasutada meie äraveo teenust. Tuleb vaid helistada ning kokku leppida aeg ja maksumus. Soovi korral, suuremate tellimuste puhul või korterite tühjendamisel saame kohale tulla ja töömahtu hinnata.

  • Sektsioonid ja kapid (riidekapid, vitriinkapid, puhvetkapid, jalatsikapid)
  • Kummutid, toolid ja lauad (telekalauad, diivanilauad, kontorilauad)
  • Seinariuulid, aiamööbel
  • Kõik mis on seotud töötlemata ja töödeldut puiduga mööbel
  • Vana kontorimööbel
vana mööbli äravedu

Utiliseerimisel on kaks hinda

Meie tunnitasu, näiteks kahe töölisega alates 54 eur (töönädala sees), hind sisaldab käibemaksu, kahte kolijat ja autot. Aja arvestus veerand tunni täpsusega. Tööaeg algab siis kui kolijad tulevad Kliendi aadressile ja lõpeb kui kõik utiliseeritavad esemed on äravisatud ja jäätmejaama arve saadud.

Iga jäätmejaam võtab utiliseerimise eest raha. Hind oleneb mida täpsemalt ära visatakse. Näiteks – lahti võetud vana mööbel ja diivanid. Jäätmejaamas seda nimetatakse “Suurjäätmeteks” mille 1 m³ hind on kuni 30 eur. Jäätmejaama teenindaja hindab ja mõõdab autos oleva koguse, saadud koguse pikkus, laius ja kõrgus korrutatakse omavahel, nii saadakse kuupmeetri kogus ja seejärel korrutatakse “Suurjäätme” hinnaga ehk kuni 30 euroga

Kokkuvõttes teenuse kogumaksumus on: tunnitasu + jäätmejaama arve

Koostööpartner www.uksestukseni.ee

PÄRINGUVORM

Kuupmeetri hind: 30 eur / m³

Hinnale lisandub: Transporditeenuse tasu alates 38 eur töötund
vana mööbli äravedu