fbpx
  • 14-09-2022
  • Klienditeenindus: +372 550 41 41

Mööblivedu

Mööblivedu, mööbli kokkupanek ja paigaldus. Veoteenus ja kaubavedu koos tõstmisega korrusele.

Mööblivedu. Kaubavedu. Veoteenus, Transporditeenused. Rahvusvahelised ja Eestisisesed veoteenused. Täislahendusega transporditeenus ja kaubavedu Tallinnas, Harjumaal, Eestis ja Skandinaavias.  Transporditeenused vastavalt Teie vajadusele! Kaubaeod kaubikute, furgoonide madelveokite ja poolhaagistega.

Transportime mööblit erinevatest Tallinna mööblisistussalongidest ja tõstame otse tuppa. Ei lisandu korruse tasu, töötame tunnitöö alusel. Sammuti toome ühest kohast teise kasutatud mööblit – diivanid, madratsid jne

Antiikmööbli ja moodulmööbli transport. Sellise mööbli transport ja eriti tõstmine korrusele vajab väga kontsentreeritud töökogemust. Selleks on meil olemas kõik vajalikud resurssid ja kogemus. Oleme loonud pikaaajalisi töösuhteid eratellimusmööbli valmistajatega ja restaureerimisspetsialistidega. Sellist tööd igaühele ei usaldata.

Mööblivedu hind.

Transporditeenuse hind tuleneb peamiselt laadimise ajakulust. Transporditeenus ja kaubavedu Tallinnas, mis jääb linna piiridesse, ei too üldjuhul endaga kaasa lisakulusid ning orienteeruva hinna arvutamisel on Teile abiks meie hinnakiri.  Kui tellitud transporditeenuse algus- või sihtkoht on väljaspool Tallinnat, arvestatakse juurde ka kilomeetritasu. Sellise veoteenuse koguhind selgub täpsemalt pärast hinnapäringu esitamist.

Transporditeenusel ja kaubaveol omame pikaajalist kogemust, seda nii Eestis kui ka välismaal praktiseerides. Meie transporditeenused on saadaval ka õhtustel kellaaegadel ja ka enamik nädalavahetustel. Kui Teid ootab ees vajadus transporditeenused ja Soovite esitada sellekohaseid küsimusi, suunduge kontakt‘idesse küsige oma transportimisele pakkumist. Püüame olla Teile meeldivaks ja abistavaks partneriks, et kogu transportimise ja kaubaveo protsess kulgeks võimalikult vähese närvikulu ja võimalikult suure rahuloluga.Lisaks pakume kolimisteenust koostöös Uksest Ukseni Kolimisteenus

Kellele on meie teenus orienteeritud?  
  • Eraisikud ja ärikliendid – kellele on vaja kas uut mööblit transportida, müüa või osta, teenus kolmandatele isikutele organiseerida.
  • Sisustussalongid
  • Mööblipoed
  • Eritellimusmööbli valmistajad
  • Taaskasutuspoed
Mööblivedu

Töötunni hind alates: 54 EUR

Täislahendusega kolimisteenus. Kaubavedu ja mööblivedu. Eritõstetööd ja töömeeste rent.

Võtke meiega ühendust

Tere, kirjutage meile oma soovidest, mõtetest ja ideedest ja me püüame Teid nii kiiresti kui võimalik aidata! Kontakt.