fbpx
  • 14-09-2022
  • Klienditeenindus: +372 550 41 41

Kaubavedu

Kaubavedu

Kaubavedu. Transporditeenus ja veoteenus. Teostame erinevat kaubavedu ja transporditeenust nii eraisikutele kui ka ettevõtjatele punktist A punkti B. Ostetud mööbli toomine uksest ukseni ning tõstmine vajalikku korruseni. Ehituspoodidest ehitusmaterjalide kohaletoimetamine, santehnika vedu ja mööblivedu.

Pakume stabiilset ja pikaajalist koostööd, stabiilse töökvaliteediga www.uksestukseni.ee

Täislahendusega transporditeenus ja kaubavedu Tallinnas, Harjumaal, Eestis ja Skandinaavias. Transporditeenused vastavalt Teie vajadusele! Kaubaeod kaubikute, furgoonide, madalveokite ja poolhaagistega.

Rahvusvaheline kolimisteenus ja veoteenus.

Transporditeenusel ja kaubaveol omame pikaajalist kogemust, seda nii Eestis kui ka välismaal praktiseerides. Meie transporditeenused on saadaval ka õhtustel kellaaegadel ja ka enamik nädalavahetustel. Kui Teid ootab ees vajadus transporditeenused ja Soovite esitada sellekohaseid küsimusi, suunduge kontakt‘idesse küsige oma transportimisele pakkumist. Püüame olla Teile meeldivaks ja abistavaks partneriks, et kogu transportimise ja kaubaveo protsess kulgeks võimalikult vähese närvikulu ja võimalikult suure rahuloluga.

  • Ehitusmaterjalide vedu ja tõstmine korrusele. Transportime otse ehituspoest Teie koduukseni ja tõstame korrusele – kipsplaadid, metallkarkassid, segud, voodrilauad, parkett, laminaat ja muud ehituseks vajalikud materjalid jne
  • Santehnika ja kodutehnika vedu ja tõstmine korrusele. Külmkappid, Baltecost või muudest kohtadest ostetud tava ja kivivannid, pesumasinad ja palju muud. Transport ja tõstmine korrusele.
  • Messide ja näituste transpordi teenus. Aitame transpordida messideks ja näitusteks Kliendi tooteid.
  • Disainistuudio ja ateljee toodete transport. Trnsporditeenus messidele ja näitustele.
  • Transporditeenus ja kaubavedu. Muu kaubavedu, mis on vajalik transportimiseks
  • Tõstmine korrusele. Tööjõu pakkumine. Tõstame kõike vajaliku kas või 20ndale korrusele.
Kaubavedu, veoteenus, kolimine, kolimisteenus

Töötunni hind alates: 54 EUR

Täislahendusega kolimisteenus. Kaubavedu ja mööblivedu. Eritõstetööd ja töömeeste rent. Mööbli lahti- ja kokkupanek

Võtke ühendust

Võtke meiega ühendust

Tere, kirjutage meile oma soovidest, mõtetest ja ideedest ja me püüame Teid nii kiiresti kui võimalik aidata!