fbpx
 • 14-09-2022
 • Klienditeenindus: +372 550 41 41

Äravedu ja utiliseerimine jäätmejaama

Vanamööbli äravedu, vana kola äravedu.

Korteri tühjendamine, vana kola äravedu ja tuliseerimine

Korteri ja muude ruumide tühjendamine ja äravedu jäätmejaama.

Korteri tühjendamine. Pakume vana mööbli ja muu kola äraveoteenust. Tühjename Teie ruumid, korterid, panipaigad, garaazid kolast ja utiliseerimime jäätmejaama.

Korteri tühjendamine või muude ruumide äraveol võib olla üsna mitu põhjust, loetleme 3 olulisemat tiheduse järjestikuses.

 • Vanema või sugulase elust lahkumine. Korter utiliseeritakse täisti tühjaks. Tihti peale see näeb välja nii, et korter on sellises seisundis nagu ta oli enne inimese lahkumist. See tähendab – lammutatakse mööbel, kogutakse kogu kola, vajadusel pannake kottidesse ja viiakse kogu kola jäätmejaama. Tulemus: kogu korter tühjaks.
 • Ruumides on kogunenud väga palju mittevajaliku kola. Vahest, ajaga, koguneb palju mittevajaliku kola ja üks päev on soov sellest vabaneda kas täielikult või osaliselt. Tulemus: osaline tühjendus.
 • Üksikute asjade äravedu. Tihtipeale see on katki läinud või vana kodutehnika, kulunud mööbel või lihstalt üksikud enam mittevajalikud asjad. Tulemus: viime ära üksikud mittevajalikud asjad.
 • Äravedu jäätmejaama Tallinnas ja Harjumaal www.aravedu.ee
  🌿 Vana mööbli äravedu jäätmejaama.
  🌿 Vana kola äravedu jäätmejaama.
  🌿 Kodutehnika ja elektroonika äravedu jäätmejaama.
  🌿 Ehitusest jäänud jäätmete äravedu jäätmejaama.
  🌿 Korterite, majade, suvilate, panipaikade, keldrite ning äriruumide tühjendus ja äravedu jäätmejaama.
  🌿 Lammutustööd, lammutusteenus, siselammutus
  📝 Hinnapakkumise saamiseks kas kirjutage või helistage 550 41 41

Kuidas kujuneb hind?

Äraveoteenusel on kaks hinda. Üks hind on meie teenustasu, ehk kui töömehed tulevad objektile, lammutavad, korjavad kola ja viivad jäätmejaam. Näiteks töönädala sees kahe töölise + kaubiku töötunni hind on 54 eur tund. Aeg algab siis, kui töömehed tulevad objektile ja lõppeb kui viimased asjad on utiliseeritud jäätmejaama.

Teine hind on aga jäätmejaama tasu. Kui tullakse jäätmejaam, tehakse kaubaruum lahti, siis jäätmejaama tööline vaatab kaubaruumi ja mõõdab kogu äravisatava kola mahtu kuupmeetrite (kogu kola kõrgus x laius x sügavus) ja korrutab vastavalt jäätmejaama hinnakirjale. Ühe kuupmeetri hind varieerub 10 kuni 30 eur, välja arvatud kodutehnika ning elektroonika, paber, metall – seda võetakse jäätmejaamas tasuta. Jäätmejaama hinnakirjaga saab tutvuda siin https://jaatmejaam.ee/rahumae-jaatmejaam/

Kuidas hinnata ajakulu korteri tühjendamisel?

Oleneb mitmes korrus, kui palju kola on, kui suur korter või maht, kas oleks vaja lammutustöid jne

Kui on madalad korrused, siis piisab kahest töölisest, kui palju kola ja kõrged korrused, siis tuleks ikka 3-4 töömeheda tööd teostada. On korterid, kus äraveoteenust teostatakse 3-6 tunniga, on korterid mida võib teostada üsna mitu päeva – mahud ja korterite suurused varieeruvad.

Kuidas teha päringut?

Hinnapakkumise jaoks on vaja aadressi, mitmes korrus ja lifti olemasolu, pühjalik kirjeldus ja veel parem pildid. Vajadusel saame külastada Teie objekti.

PÄRINGUVORM

Kuupmeetri hind: 30 eur / m³

Hinnale lisandub: Transporditeenuse tasu alates 38 eur töötund
vana mööbli äravedu