Äravedu jäätmejaama

Äravedu jäätmejaama, vana kola äravedu, kodutehnika äravedu, mööbli äravedu, kolimisteenus, uksest ukseni (5)

Äravedu ja utiliseerimine jäätmejaama – vana kola, vana mööbli, ehitusjäätmete ja ehitusprahi, kodutehnika ja elektroonika, suurjäätmete äravedu ning utiliseerimine jäätmejaama nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Arhiivide ja dokumentide utiliseerimine. Töömehed abiks prahi äraviskamisel konteineritesse. Keldrite, pööningute, garaazide, äripindade ja muude objektide puhastamine jäätmetest Tallinnas ja Harjumaal. Jäätmeloa reg. nr: L.JÄ/333085

  • Kodutehnika äravedu
  • Ehitusjärgse prahi äravedu
  • Vana mööbli äravedu
  • Vana kola äravedu
  • Diivani äravedu
  • Vana metalli äravedu

Kolimisteenus, töömeeste rent, eritõstetööd, kolijad, mööbli kokkupanek –Täislahendusega kolimisteenus eraisikutele ja firmadele Tallinnas ja Harjumaal ning üle terve Eesti. Kontorite, korterite, büroode, arhiivide kolimine, abi kolimisel. Abi tõstmisel korrusele. Töömeeste rent objektidele või abiks tõstmisele. Eritõste tööd – raskemate ja gabariitsete asjade transport ja tõsteteenus. Mööbli kokku- ja lahtivõtmine (mööbli montaaž).

Transporditeenus, mööblivedu, kaubavedu – Täislahendusega transporditeenus ja kaubavedu Tallinnas, Harjumaal, Eestis ja Skandinaavias. Transporditeenusel ja kaubaveol omame pikaajalist kogemust, seda nii Eestis kui ka välismaal praktiseerides. Meie transporditeenused on saadaval ka õhtustel kellaaegadel ja ka enamik nädalavahetustel.

 

www.aravedu.ee ja www.uksestukseni.ee Uksest Ukseni kolimisteenus